Blog entry by پنل اس ام اس

Anyone in the world

پنل اس ام اس؛ افزایش صد درصدی فروش در 2021

مشتریان در حال حاضر بسیار بیشتر از گذشته با شرکت ها ارتباط برقرار می کنند تا بازدید از محل آن شرکت. ما فروشگاه هایی را که می رویم در گوگل جستجو می کنیم، از وب سایت های رستوران هایی که در آنها غذا می خوریم بازدید می کنیم و حتی پیام های بازاریابی را از طریق اعلان های تلفن های هوشمند و پیامک های اس ام اس دریافت می کنیم. تبلیغات پیامکی دقیقاً به دلیل دستگاه های هوشمند موثر است. هنگامی که ما یک پیام کوتاه را مستقیماً در دستگاهی که در جیب ما است دریافت می کنیم، برای ما بسیار فوری و در دسترس است. تلفن های هوشمند نیز توسط افراد بیشتری نسبت به گذشته حمل می شوند، بنابراین گروه هدف بسیار بزرگ است.

SMS مخفف "سرویس پیام کوتاه" است و از پیام های متنی برای بازاریابی نام تجاری شما به مشتریان استفاده می کند. البته پیام های اینجا معمولاً متنی ساده با طول کوتاه (در بیشتر موارد کمتر از 160 کاراکتر) است. مشاغل از بازاریابی پیامکی برای آگاهی از نام تجاری، وفاداری مشتری و فروش استفاده می کنند. پیامک همچنین برای انتقال اطلاعات معاملاتی مانند تأیید سفارش، به روزرسانی حمل و نقل، یادآوری قرار ملاقات و اعلان های سبد خرید مفید است. مشاغل اغلب پیامک های تبلیغاتی انبوه ارسال می کنند، یک استراتژی جداگانه که به طور خاص مربوط به محتوای تبلیغاتی است. یک مثال می تواند یک پیام متنی باشد که فروش فصلی شب عید را توصیف می کند.

برای راه اندازی بازاریابی پیامکی نیازمند پنل اس ام اس می باشید. البته، شما نمی توانید بازاریابی پیامکی را به صورت دستی انجام دهید، بنابراین برای ارسال پیامک انبوه به ابزارهای مناسب نیاز دارید. پنل اس ام اس یک نرم افزار آنلاین است که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه برای هرکسی که می خواهید پیام کوتاه ارسال کنید. سامانه پیامکی به سیستم های مخابراتی متصل است و به شما امکان می دهد پیام های کوتاه را به راحتی مدیریت کنید. پنل پیامکی ایده آل ویژگی هایی دارد از جمله: دریافت یا ارسال تعداد زیادی پیامک، قابلیت گزارش پیامک های ارسال شده ، دریافتی و برگشتی،بانک با شماره های طبقه بندی شده و جاری (بر اساس شهر و منطقه ، شغل ، جنسیت ، سن و غیره)، امکان اتصال پنل اس ام اس به وب سایت و سایر نرم افزارها از طریق مشترکین، از جمله افزونه ثبت نام با شماره تلفن همراه در وردپرس.

نحوه ارسال پیامک انبوه از طریق پنل اس ام اس

می توانید به خود بگویید که برای ارسال پیامک انبوه، باید به شرکت مخابرات بروید و گزینه پیامک انبوه را دریافت کنید، درخواست رسمی کنید و درگیر مسائل اداری وقت گیر و خسته کننده شوید. اما باید بگوییم که برای ارسال پیامک انبوه نیازی به انجام این کار یا ارائه دستگاه خاصی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پنل پیامکی از نمایندگی معتبر خریداری کرده و پیامک را به صورت عمده ارسال کنید. ارسال پیامک انبوه از طریق پنل اس ام اس به روش های مختلف انجام می شود:

1. پیامک منطقه ای

امکان ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامک بر اساس شهر ، استان یا مناطق مختلف جغرافیایی وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری از نامزدها و برخی مشاغل از این روش پیام رسانی برای برندسازی و جذب مشتری در یک منطقه جغرافیایی خاص استفاده می کنند.

2. ارسال پیامک بر اساس کد پستی

ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در همان محله بدون سرمایه گذاری زمان و هزینه زیاد جذب کنید ، زمانی که می خواهید یک محله کوچک را برای تبلیغ محصولات خود هدف قرار دهید. پیامک های انبوه به دو صورت بر اساس کد پستی ارسال می شوند:

راه اول: از طریق اولین کدپستی تلفن همراه

روش دوم: از طریق کد پستی ایرانسل

3. ارسال پیامک به فایل اکسل

این روش ارسال پیام متنی منطقه یا مکان خاصی را پوشش نمی دهد ، بستگی به تعداد مخاطبین شما دارد که قبلاً در یک فایل اکسل جمع آوری کرده اید. با بارگذاری فایل اکسل با شماره تماس مشتریان قدیمی خود در پنل پیامکی خود و ارسال پیامک برای همه.

4. ارسال پیامک به BTS

روش دیگر ارسال پیام های متنی بر اساس منطقه BTS است. این روش شامل ارسال پیامک از طریق برج مخابراتی ایرانسل به تعداد افرادی است که در آن منطقه زندگی می کنند. این نوع پیامک ها می تواند نتایج بهتری نسبت به روش های دیگر به دلیل نزدیک بودن افراد به محل کار خود داشته باشد.

5. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

روش دیگر ارسال پیام متنی بر اساس سن و جنسیت است. برخی از زمینه های کاری مختص جنسیت است. به عنوان مثال ، فروش مانتو و تخفیف های مربوط به آن مختص زنان است. بر این اساس، پیامک این نوع فروش باید بر اساس جنسیت تعیین شده برای زنان باشد.

بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس چه مزایایی دارد؟

قدرت بازاریابی پیامکی هنوز توسط بسیاری از شرکت ها دست کم گرفته شده است. اشتباه بزرگ! این یک ابزار مدرن است که تعامل تجاری و مصرف کننده را تشویق می کند. در اینجا مزایای اصلی استفاده از این ابزار آورده شده است:

نرخ باز شدن بالا

حدود 98 درصد از افرادی که پیامک دریافت می کنند ، آنها را باز کرده و می خوانند. این درصد بسیار بالاتر از نرخ باز شدن ایمیل مارکتینگ است که 22 درصد است.

زمان بندی عالی

طبق مقاله ای که در Convince & Convert منتشر شده است ، بیش از 90 درصد پیامک ها تا 3 دقیقه خوانده می شوند. و این یک دلیل دارد: مصرف کنندگان خود را از تلفن های همراه جدا نمی کنند و می توانند پیام های اس ام اس را حتی در حالت آفلاین از سایر رسانه ها بخوانند. بر اساس یک مطالعه آمریکایی ، یک کاربر معمولی روزانه حدود 2617 بار تلفن همراه خود را لمس می کند. از این فوریت به نفع خود استفاده کنید!

ارزان

تلاش برای بازاریابی پیامکی نسبتاً کم است. از این گذشته ، نیازی نیست که گرافیک مفصل با تولید تصویر ، ویدئو و صوت ، چاپ شده یا موارد مشابه ایجاد کنید. محتوا یک پیام کوتاه خوب طراحی شده است. مواد تعاملی وجود دارد که با استفاده از فناوری ، هزینه پیامک را افزایش می دهد. با این وجود ، برای مثال نمی توان این مقدار را با ارزش پست مستقیم مقایسه کرد.

منبع:

http://fg1.ir/2W3Lp

[ Modified: Tuesday, 21 September 2021, 10:51 PM ]

Comments